У зв'язку з воєнним становищем у країні. Наявність та ціни уточнюйте, будь ласка, у менеджера. Вибачте за незручність!

Grandini

Акція
Топ
24
 Газова колонка Grandini GWH JSD20-A1 NEW
GWH JSD20-A1 NEW
1
5 070 грн 4 500 грн
24
 Газова колонка Grandini GWH JSD20-A4
GWH JSD20-A4
0
4 680 грн
24
 Газова колонка Grandini GWH JSD20-A6
GWH JSD20-A6
0
4 680 грн
Финальная распродажа, от 4999 грн.
Финальная распродажа, от 4999 грн.

Бесплатная доставка

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Grandini

Газова колонка Grandini - це надійний та якісний пристрій, який використовується для забезпечення гарячою водою в будинку чи квартирі. Вона виготовляється з високоякісних матеріалів та відрізняється простотою у використанні та обслуговуванні.

Grandini – це італійська компанія, яка займається виробництвом газових колонок з 1967 року. Вона відома своїми високими стандартами якості та інноваційними технологіями, що робить її продукцію однією з найкращих на ринку.

Газова колонка Grandini має компактний та ергономічний дизайн, що дозволяє встановлювати її у будь-яких умовах. Вона оснащена системою автоматичного розпалювання, що спрощує процес запуску та забезпечує безпеку роботи.

Колонка Grandini має високу продуктивність та може забезпечити гарячою водою кілька точок одночасно. Вона працює на природному газі, що є екологічно чистим рішенням та дозволяє заощадити на витратах на воду та енергію.

Колонка Grandini також оснащена системою контролю температури, яка забезпечує постійну температуру води та запобігає перегріву. Це дозволяє використовувати колонку безпечно та знижує ризик пошкодження обладнання.

Якщо ви хочете купити якісну та надійну газову колонку, яка забезпечить вас гарячою водою у будь-який час дня та ночі, то газова колонка Grandini – це ідеальний вибір. Вона забезпечить вам високу продуктивність та надійний сервіс на довгі роки.

icon_viber icon_teleg
}