icon

У зв'язку з воєнним становищем у країні. Наявність та ціни уточнюйте, будь ласка, у менеджера. Вибачте за незручність!

Termoradммммммммм

×
24
24
 Бойлер електричний Termorad BT-10P NM (під мийкою)
BT-10P NM (под мойкой)
0
4 580 грн
24
24
 Бойлер електричний Termorad BT-10P VM (над мийкою)
BT-10P VM (над мойкой)
0
4 580 грн
24
5
24
5
 Бойлер Termorad BTK-50/SG
BTK-50/SG
0
10 910 грн
24
4
24
4
 Бойлер Termorad BT-50/SG (бак з нержавіючої сталі)
BT-50/SG
0
8 540 грн
24
4
24
4
 Бойлер Termorad BT-80/SG (бак з нержавіючої сталі)
BT-80/SG
0
9 490 грн
24
4
24
4
 Бойлер Termorad BTCRK-100/SG
BTCRK-100/SG
0
9 440 грн
24
24
 Бойлер Termorad BTCRK-50/SG
BTCRK-50/SG
0
8 220 грн
24
5
24
5
 Бойлер Termorad BTCRK-80/SG
BTCRK-80/SG
0
8 600 грн
24
5
24
5
 Бойлер Termorad BTK-100/SG
BTK-100/SG
0
13 520 грн
24
24
 Бойлер Termorad BTK-80/SG
BTK-80/SG
0
12 190 грн
24
24
 Бойлер електричний Termorad BTCR-100/SG
BTCR-100/SG
0
8 980 грн
24
6
24
6
Бойлер електричний Termorad BTCR-80/SG
BTCR-80/SG
0
6 210 грн
24
24
Бойлер електричний Termorad BTCR-100Horiz/SG
BTCR-100 Horiz/SG
0
7 890 грн
24
24
 Бойлер електричний Termorad BTCR-50 Slim/SG
BTCR-50 Slim/SG
0
5 810 грн
24
24
 Бойлер електричний Termorad BTCR-50/SG
BTCR-50/SG
0
5 560 грн
Показано з 1 по 15 із 17 (всього 2 сторінок)

Termoradммммммммм

Якщо прийшла пора купити новий бойлер

1.Компанія-виробник моделі, оцінка її достоїнств і визначення можливих недоліків

 

Перед тим, як заплатити за бойлер гроші, не завадить визначитися з його «походженням». Як правило, консультанти в змозі надати відомості не тільки про виробника продукції, але і позначити найбільш часті проблеми з певною моделлю. Варто звернути увагу на те, коли компанія-виробник з'явилася на ринку, обговорити з друзями бойлери, встановлені у них, дізнатися, скільки триває їх використання.

Ми пропонуємо звернути увагу на заслуговує довіри продукцію заводу Termorad Group, випуск якої на ринок почався в 1994 році. За час своєї діяльності на ринок Сербії було випущено понад 650000 водонагрівачів, що можна розглядати як досить вражаючу рекомендацію. До того ж скарги на проблеми з продукцією компанії в річному обчисленні складають не більше 0,5%, а безпеку її використання гарантується багаторічним досвідом і отриманими знаннями.

 

2.Матеріал бака, товщина ізоляції і зовнішньої оболонки

 

Баки Termorad виготовляються з нержавіючої або листової сталі. У другому випадку матеріал додатково покривається захисним шаром емалі. Безсумнівно, листова сталь вигідна в економічному плані - за цілком доступною вартості можна отримати бойлер відмінної якості. Однак при розгляді тривалості використання нержавіючої бак краще. Такому матеріалу не страшна корозія, до того ж він хімічно нейтральний, що і забезпечує високу тривалість експлуатації та відмінну якість води.

Особливе значення має товщина стали, оскільки під час зростання температури рідини збільшується і тиск усередині бака. Відповідно він починає розширюватися, так що товщина оболонки повинна бути підібрана таким чином, щоб перешкоджати деформації бойлера. Вибираючи модель, необхідно розуміти, що багато виробників економлять на виробництві продукції, використовуючи матеріали недостатньої товщини. Але баки в моделях Termorad об'ємом до 200 л виробляються з нержавіючих листів товщиною від 1,2 до 1,5 мм або від 1,8 до 2,2 мм при використанні емальованої сталі. Якщо ж обсяг рідини перевищує 200 л, товщина оболонки досягає 2,5 мм.

3.Вид термостата

 

Однією з найважливіших деталей водонагрівача є термостат, від якого залежить безпека використання конструкції. Його робота - попередження підвищення температури і тиску до критичних величин, при яких виникає небезпека вибуху. Водонагрівачі Termorad обладнані здвоєними капілярними термостатами. Завдяки подвійний захист ризик глобальних несправностей повністю виключений. Виробником термостатів, встановлених в бойлерах, є італійська компанія Thermowatt.

4.Визначення оптимального обсягу

 

Визначаючись з об'ємом водонагрівача, слід врахувати кількість користувачів і число підключень. Нагрівається рідина повинна повною мірою задовольняти виникаючі потреби. Для простоти вибору можна скористатися пропонованої нами таблицею - в ній певної кількості членів сім'ї відповідає певний обсяг бака.

таблица объем водонагревателя в зависимости от количества членов семьи.

Обсяги бойлерів Termorad варіюються в межах 10-500 літрів. При цьому можна вибрати електричні або комбіновані моделі, представлені в різних колірних рішеннях з вертикальної і горизонтальної установкою. Завдяки широкому асортименту підібрати бойлер, ідеально відповідає всім вимогам покупця не складе труднощів.

 

Особливості експлуатації бойлера і його техобслуговування

1.Економічний підхід до витрати нагрітої води

 

Важливим питанням при використанні водонагрівачів є витрата електроенергії. При правильному підході до роботи бойлера і регулярному техобслуговуванні можна помітно скоротити цей показник. Важлива правильність монтажу сантехніки, оскільки необхідно виключити витік нагрітої води. Внутрішній бак необхідно піддавати регулярному очищенні, щоб попередити вапняні відкладення, через які час підігріву зростає одночасно з витратою електроенергії. Оптимального співвідношення між кількістю одержуваної гарячої води і витратою електроенергії вдається досягти при температурі від 55 до 600С. Щоб отримати такий результат, слід встановити ручку управління між 2й і 3й позицією.

 

2.Там, де необхідно провести очищення бака

 

Рівень забрудненості бака вапняними відкладеннями залежить від якості рідини. При цьому велику роль відіграє періодичність використання конструкції і температура нагріву, оскільки чим вона вище, тим більше осаду утворюється на внутрішній поверхні. З огляду на всі наявні фактори, очищати бак бойлера в процесі його експлуатації слід з дворічним інтервалом. Якщо ж жорсткість води істотна, очищення рекомендується проводити кожні півроку.


 3. Як не дати воді замерзнути при зниженій температурі

 

С моделями Termorad проблема отсутствует, поскольку все они оборудованы защитой от замерзания жидкости, для задействования которой достаточно не отключать водонагреватель от электросети. В случае достижения жидкостью температуры менее 50С термостат запускает подогрев воды, что предотвращает ее замерзание. После того, как температура возрастет до 80С, нагрев прекратится и вновь возобновится при очередном охлаждении до предусмотренной отметки.


 4. Як діє магнієвий анод і в яких випадках потрібно його заміна

 

Кожна модель Termorad забезпечена магнієвим анодом, який покликаний організувати електрохімічний захист емалі, що покриває оболонку, і знизити ризик утворення корозії. Ступінь витрати цього елемента залежить від періодичності застосування бойлера і заданої температури для нагріву води. Заміну анода рекомендується проводити з інтервалом в один або два роки, якщо ж вода особливо агресивна, проміжок слід скоротити до 6 місяців. Щоб збільшити тривалість експлуатації приладу і поліпшити його продуктивність, одночасно з заміною анода рекомендується проводити очистку від накипу.


            5. Чи знизиться витрата електроенергії при нічній роботі приладу або потрібна його цілодобове включення

 

Чи можна знизити витрату електроенергії при використанні бойлера? Тут велику роль відіграють споживчі запити. Моделі Termorad відрізняються гарною теплоізоляцією, так що витрата енергії для підтримки заданої температури невеликий. Однак ситуація змінюється, коли бойлер включається один раз протягом 24 годин - для нагріву всього об'єму води потрібно більший витрата електроенергії. Коли ж вигідно відключати бойлер? Економія стає можливою тільки в разі, коли гаряча вода потрібна раз в два-три дня або ще рідше.

 

icon_viber icon_teleg
}