У зв'язку з воєнним становищем у країні. Наявність та ціни уточнюйте, будь ласка, у менеджера. Вибачте за незручність!

Газові колонки

Акція
24
 Газова колонка Dion JSD 10 напівтурбо
JSD10
0
8 200 грн 7 380 грн
Акція
24
 Газова колонка ДІОН JSD 10 дисплей Лагуна
JSD1010 Лагуна
0
5 740 грн 5 330 грн
2
24
5
 Газова колонка Bosch W 10-2P
Bosch W 10-2P
0
8 350 грн
Акція
24
 Газова колонка Dion JSD 10 Преміум Срібляста
JSD1029
0
5 740 грн 5 330 грн
Акція
Топ
24
Газова колонка Termet TermaQ Elektronic G-19-02
19-02 Electronic
0
9 276 грн 8 928 грн
1
24
3
 Газова колонка Termet TermaQ G-19-01
19-01
0
8 057 грн
Акція
24
 Газова колонка ДіОН JSD 10 дисплей (лілія)
JSD1012
0
5 740 грн 5 330 грн
Акція
24
 Газова колонка ДІОН JSD 10 дисплей клітина
JSD1010 клетка
0
5 740 грн 5 330 грн
Акція
24
 Газова колонка Діон JSD 10 турбо біла
JSD1001
0
8 900 грн 8 200 грн
Акція
24
 Газова колонка турбо Termet Comfort 19-03
19-03 Turbo
0
16 200 грн 14 763 грн
Акція
24
 Газова колонка Grandini GWH JSD20-A1 NEW
GWH JSD20-A1 NEW
1
5 160 грн 4 820 грн
24
 Газова колонка Львівська ВПГ - 18
ВПГ-18-I2-ВП-ухл 4,2
0
7 740 грн
24
 Газова колонка Львівська ВПГ - 18 з модуляцією пламени
ВПГ-18-I2-В11-ухл 4,2
0
8 385 грн
Акція
24
 Колонка ROCTERM Vega 10АF турбо + комплект димоходу
Vega 10АF турбо
0
10 086 грн 7 790 грн
Акція
24
 Колонка газова Bosch Therm 2000 OW 10 KB
2000 O W 10 KB
0
8 346 грн 7 605 грн
Показано з 1 по 15 із 99 (всього 7 сторінок)

Газові колонки: зручність і комфорт

Гаряча вода забезпечує нам комфорт в самих різних ситуаціях. Розслабляючий душ стає вельми приємною процедурою після напруженої роботи, тепла ванна дозволяє відчути себе краще після тривалого перебування на холоді, миття посуду може стати якщо і не приємним, то цілком терпимим заходом, якщо проводити його не в тазику, а з-під крана. І таке сприйняття цілком нормально, проте подібні комфортні умови доступні далеко не завжди і надаються не всім жителям. Прориви у сусідів, планові відключення в літній період здатні капітально зіпсувати настрій і нервову систему.

Втім, існує прекрасна можливість, що дозволяє не залежати від милості комунальних служб і насолоджуватися гарячою водою кожен день - хоч влітку, хоч взимку. Йдеться про придбання газової колонки, пристрої простого, але дуже ефективного. Адже навіть у порівнянні з накопичувальними бойлерами використання такої конструкції набагато зручніше - надходження теплої води забезпечується одним поворотом крана. Якщо ж розглядати бойлери, після їх включення потрібен певний час для прогрівання води, залитої в бак.

Конструкція і робота газових колонок

газові колонки являють собою проточні нагрівачі, що відрізняються простотою конструкції і використання. Основні елементи такого пристрою - теплообмінник і знаходяться під ним пальника (основна, запальник). Два трубопроводу, підключення до колонки, забезпечують надходження холодної води і газу.

Після того, як рідина за допомогою трубопроводу подається в теплообмінник нагрівача, відбувається її підігрів з використанням основного пальника, запалюють запальним пристроєм. Воно спрацьовує під час відкриття крана, яке запускає автоматичне відмикання клапана, через який відбувається подача газу. Потім гаряча вода прямує до крана, а усунення продуктів горіння здійснюється за допомогою димоходу колонки.

Включення проточних нагрівачів
Вибираючи газову колонку, слід звернути особливу увагу на спосіб розпалювання. Коли газові колонки увійшли в ужиток, особливого вибору у користувача не було - всі подібні пристрої розпалилися в ручному режимі із залученням сірників. Сьогодні досить складно знайти подібну конструкцію в сучасному магазині, хоча в деяких сім'ях такі «монстри» продовжують працювати.

Проточні нагрівачі, що випускаються на заводах виробників сьогодні, забезпечуються пьеза- і електро-пристроями для розпалювання, який також може вироблятися від гідротурбіни.

Колонки з пьезорожігом обладнані спеціальним елементом, при натиску на який з'являється електрична іскра, від якої і запалюється запальник. До не дуже зручним деталей можна віднести необхідність утримання протягом деякого часу в натиснутому положенні ручки, яка регулює газ і дозволяє спрацювати газового клапана. Після відкриття «гарячого» крана, йде подача газу на основний пальник, запалюють потім запальником.

До недоліків конструкції слід віднести і необхідність утримання полум'я запальника у включеному стані для спрощення процесу, коли досить відкрити гарячий кран, щоб отримати воду очікуваної температури. В іншому випадку буде потрібно включати конструкцію вручну.

Завдання отримання гарячої води істотно спрощується, якщо пристрій обладнаний електророзжигом на батарейках. Подача і зупинка гарячої води здійснюється в автоматичному режимі, коли відбувається відкриття і закриття крана.

Якщо розглядати пристрої з розпалом, забезпечуваним гідротурбінами, слід згадати відсутність пілотного полум'я. Замість цього конструкція обладнана пристроєм, який здатний самостійно виробляти електрику, необхідну для запуску підігріву, після того, як через нього проходить вода. Відмінні характеристики таких конструкцій - висока ціна на них і особливі вимоги щодо мінімального тиску рідини.

Робота газових колонок при відсутньому димоході

Працююча колонка виробляє велику кількість продуктів згоряння. Для забезпечення безпечного використання конструкції потрібно організувати висновок цих речовин з приміщення. Якщо мова йде про стандартні пристроях, вони обладнані димоходами, які необхідно утримувати в прочищення і повністю справному стані, що забезпечить ефективну роботу конструкції.

Що робити, якщо димохід відсутній? Непоганим варіантом може виявитися використання турбированной газової колонки. Її особливість - виведення продуктів згоряння за допомогою отвору, зробленого прямо в стіні, на вулицю. Однак для якісного виведення відходів потрібна хороша тяга. Слід зауважити, що природною тягою в цьому випадку обійтися не вийде, необхідна примусова, яку організовують, використовуючи спеціальний вентилятор. Його запуск відбувається, коли розпалюється колонка. Позитивний момент - можливість установки конструкції в будь-якому приміщенні незалежно від наявності або відсутності димоходу. Негативний - монтувати такий нагрівач досить складно, сама конструкція при роботі виробляє багато шуму. До того ж, перед установкою такої колонки необхідно отримати дозвіл від комунальних інстанцій.

З огляду на все вищесказане, можна зробити закономірний висновок – газові колонки относятся к удобным агрегатам, способным существенно улучшить нашу жизнь. К тому же такие конструкции вполне доступны и безопасны, особенно новое поколение моделей, снабженных различными клапанами, предохранителями и защитными системами. Установив такую конструкцию в собственном доме, можно будет не волноваться об отключении горячей воды, которая в вашем доме будет присутствовать каждый день!

icon_viber icon_teleg
}