icon

У зв'язку з воєнним становищем у країні. Наявність та ціни уточнюйте, будь ласка, у менеджера. Вибачте за незручність!

Розстрочка від МоноБанк

  У нас Ви можете розплачуватися частинами за допомогою сервісу від банку Monobank. Ця послуга дозволяє вам купити бажані товари на суму від 1000 до 100 000 гривень у розстрочку без додаткових відсотків. Ви зможете розбити ціну покупки на зручну для Вас кількість платежів, від 3 до 8 місяців. Увесь асортимент товарів, які можна придбати за допомогою цієї послуги, позначений спеціальним значком стікером на сайт.

Щоб скористатися послугою Оплата частинами від Monobank, вам потрібно:
- Бути вже клієнтом Monobank та мати картку від цього банку.
- Мати встановлений додаток Monobank на свій смартфон.
- Мати ліміт  доступний  для послуги Оплата частинами на вашій картці.

Не соромтеся звернутися до мобільного додатку Monobank для отримання детальної інформації щодо умов та процедури отримання розстрочки на вашу покупку.

   Оплата частинами від MonoBank цілком безкоштовна для вас. Комісію за цю послугу оплачує магазин, де ви робите покупку. Якщо ви використовуєте  кошти з особистого рахунку, комісію не сплачуєте – вона становить 0% від суми платежу. Те ж саме стосується погашення через кредитні кошти – комісії немає.

   Більш детальну інформацію про умови послуги "Оплата частинами" від MonoBank ви можете знайти на офіційному веб-сайті банку. Варто зазначити, що дана послуга доступна тільки клієнтам MonoBank, тож якщо ви ще не маєте картки, вам спочатку потрібно отримати її. Якщо вам потрібен більший строк оплати покупки частинами, зверніться до MonoBank, де вам нададуть більш детальну інформацію.

 

Ліцензія НБУ №92 від 10.10.2011

icon_viber icon_teleg
}