icon

У зв'язку з воєнним становищем у країні. Наявність та ціни уточнюйте, будь ласка, у менеджера. Вибачте за незручність!

Угода користувача

Дорогий друг!

Купуючи товар в Інтернет-магазині teplokomfort.in.ua, рекомендуємо ознайомитись з Угодою користувача.

Угода користувача підписана двома юридичними сторонами: з одного боку, Інтернет-магазином teplokomfort.in.ua, який іменується далі в тексті документа, як «Інтернет-магазин», з іншого боку, користувачем інтернет-магазину, який у документі іменується, як « Покупець». Документ підтверджує умови купівлі товару на сайті даного інтернет-магазину.

Основні положення


1 Ця Угода підписується з Інтернет-магазином під час оформлення Покупцем замовлення на вибраний товар.
2 Інтернет-магазин розміщує на сайті інформацію, що містить конкретні пропозиції придбання товарів. Інформація є публічною офертою зі статусом, закріпленим у Цивільному кодексі України (ст. 633). Фактичне оформлення замовленого товару вважається акцептом.
3 Оформляючи замовлення, Покупець фактично дає свою згоду на умови, зазначені в цій Угоді. Для цього в рядку «Я прочитав і згоден із правилами Угоди користувача» в момент оформлення замовлення ставиться «галочка».
4 Зробити покупку на сайті інтернет-магазину мають право фізичні та юридичні особи, здатні до прийому та оплати замовлення.
5 Оплата за товар проводиться у гривневому еквіваленті в момент доставки замовленого товару або за безготівковим банківським переказом.
1. 6 Перед онлайн оплатою просимо переконатися про наявність товару на складі магазину "Теплокомфорт" за телефоном

Інформація про товар


1  Зразки різних видів товару представлені на фотографіях у каталозі та належать Інтернет-магазину як власність.
2  Біля кожного фото-зразка розміщено текстову інформацію, де вказано артикул, ціну та характеристику товару.
3  Покупець має право на отримання додаткової інформації в телефонному режимі або на e-mail, яка надається менеджером Інтернет-магазину в достатньому та необхідному обсязі, на думку Покупця, для остаточного рішення про придбання товарів.
4  Ціну товару, вказану на сайті, Інтернет-магазин має право змінити в односторонньому порядку.
5  Інформація про зміну ціни товару, замовленого Покупцем, має бути передана менеджером Інтернет-магазину в найкоротші терміни Покупцю в телефонному або електронному режимі, щоб Покупець міг підтвердити або анулювати замовлення. Якщо зв'язатися з Покупцем не вдається, замовлення автоматично анулюється.


Правила покупки товарів на сайті Інтернет-магазину


1 Оформити замовлення можна безпосередньо на сайті Інтернет-магазину або на офіційних сторінках у соцмережах.
2 За Покупцем зберігається право замовити будь-який вид товару, наявного на сайті Інтернет-магазину. Кількість замовленого товару не обмежується. Існують різні способи оформлення замовлення: у телефонному режимі, на e-mail, безпосередньо на сайті.
3. Менеджер Інтернет-магазину повинен своєчасно повідомляти Покупцеві інформацію про відсутність замовленої продукції на складі (у телефонному або електронному режимі).
4 Якщо товару немає, Покупець може вимагати його заміни на аналогічну модель, повідомити про відмову на даний товар, скасувати замовлення повністю.
5 Відмова від товару приймається, якщо повідомити Інтернет-магазин до моменту відправки товару Покупцю (в електронному або телефонному режимі).


Правила доставки та передачі товару Покупцеві


1 Доставляють товар, куплений в Інтернет-магазині, кур'єрською службою або у відділеннях Укрпошти.
2 Відправляють товар протягом 3-4 днів, починаючи з моменту оформлення замовлення Покупцем. Вихідні та святкові дні не вважаються робітниками.
3 При оформленні замовлення Покупець отримує таку документацію: товарний чек або витратну накладну, транспортну накладну (надається кур'єром у момент доставки).
4 В обов'язки Покупця входить прийом замовленого товару від кур'єра або у поштовому відділенні згідно із зазначеною кількістю, якістю, асортиментом та комплектністю товару.
5 Прийом товару Покупцем за фактом підтверджується оплатою товару.
6 Відмова Покупця від товару при доставці змушує Покупця сплатити витрати Інтернет-магазину на доставку.
7 Покупцем не компенсуються витрати Інтернет-магазину на доставку, якщо під час огляду товару у пункті приймання виявлено дефекти, не відповідає замовленню кількість, асортимент чи комплектність товару.


Схема оплати товару


1 При оформленні замовлення в Інтернет-магазині оплату проводять банківською карткою або передають готівку кур'єром.
2 Оплату через банк Покупець зобов'язаний здійснити протягом 2-х робочих днів, перераховуючи стовідсотковий аванс на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.
3 Якщо кошти не надійшли на рахунок, за Інтернет-магазином залишається право скасувати замовлення.


Правила повернення якісного товару


1 За Покупцем зберігається право відмовитися від придбання товару при доставці кур'єром або у поштовому відділенні.
2 Повернути товар до Інтернет-магазину можна, якщо збережено його зовнішній вигляд.

ий вид, якість, не пошкоджена упаковка виробника, на місці знаходиться опломбована бирка, у наявності товарний чек, накладні (транспортна та видаткова).
3 Покупець зобов'язаний сплатити повернення товару, поставленого Інтернет-магазином.
4 Вартість, поверненого Покупцем у товарному вигляді виробу в оригінальній фабричній упаковці з биркою та пломбою від виробника, компенсується Інтернет-магазином у повному обсязі з вирахуванням витрат, пов'язаних із доставкою товару Покупцю.


Правила повернення товару з прихованим шлюбом, купленого в Інтернет-магазині, сервісне обслуговування


1 Товар, куплений в Інтернет-магазині, має довічну гарантію експлуатації. Якщо у товарі виявлено прихований шлюб, Покупець може вимагати безоплатно усунути недоліки, зменшити стартову ціну, замінити товар на схожу модель або інший товар, пропорційний за ціною, повернути товар та отримати гроші назад згідно із Законом України «Про захист прав споживачів».
2 Процедура повернення товару до Інтернет-магазину проводиться за гроші Покупця.


Інше


1 За Інтернет-магазином залишається право розширення та скорочення товарної пропозиції на сайті, регулювання доступу до придбання будь-якого товару, зупинення та припинення продажу будь-якого виду товару за власним рішенням.
2 Ця Угода розглядається як юридичний документ тільки в опублікованому на Сайті вигляді. Застосовується та трактується відповідно до законодавства України.

 

 
 
icon_viber icon_teleg
}