Не один водяна тепла підлога неможливо зробити, без спеціальної поліетиленової труби. Зшита під високим тиском, із застосуванням найдосконалішою європейською технологією, вона стійка не тільки до високого тиску, а й витримує різноманітні перепади температур, електрохімічні процеси і фізичні навантаження до зовнішньої оболонці. Якщо дотримуватися нормальних умов експлуатації, виробник гарантує мінімальний термін в 30 років безвідмовної роботи.
Для того щоб будь-яка кімната добре прогрівається і застосування технології тепла підлога повністю себе виправдало, необхідно вибрати один з двох основних способів прокладки труби. «Змійка» - простий і не витратний спосіб прокладки, що має тільки один недолік. Якщо площа кімнати суттєва, то в міру руху прогрітій води вона буде остигати. Частина приміщення буде прогріватися, в той же час друга залишатися прохолодною, небезпечної для здоров'я людей. Для великих приміщень, більш доцільно використовувати метод прокладки «спіраль». Оригінальна система прокладки гарантує рівномірний розподіл тепла. Рухаючись спочатку до центру кімнати по спіралі, а потім повертаючись, вода поступово віддає все своє тепло в підлогу, не залишаючи непрогрітих зон. Головне, щоб довжина одного контуру не перевищувала 75 метрів труби. Якщо підлога дуже великий, краще розбити площа на дві ділянки і прокласти два окремих контуру.
Перед тим як приступити до монтажу труби теплої підлоги, необхідно заздалегідь визначити ділянки, де буде стояти меблі. Тут можна виключити прокладку труби. А в іншому, монтаж не представляє складнощів, і професіонали своєї справи досить швидко впораються з поставленим завданням. Стандартний монтаж складається з наступних етапів:
- Перша ізоляція (полістирол), щоб тепло не йшло вниз.
- Друга ізоляція - напрямна. Це алюмінієва фольга з розміткою для правильного укладання труби.
- Власне прокладка пластикової труби, зі спеціальними кріпленнями якірного типу.
- По периметру кімнати встановлюється демпферна стрічка і підлогу заливається бетонною стяжкою.
- Будь-який вибраний особисто вами підлоговий варіант покриття (плитка, лінолеум, ламінат і т.д.).
Пам'ятайте, що користуватися готовою системою необхідно тільки після повного висихання стяжки. Краще потерпіти кілька днів, ніж згодом зіткнутися з некоректною роботою теплої підлоги.
Як показав практичний досвід, найкраще для водяного статі застосовувати полімерну трубу здатну створити надійний бар'єр для проникнення кисню. Це не маркетинговий хід, покликаний продавати дорожчий матеріал споживачеві, а реальна необхідність. Якщо ви хочете, щоб вступник кисень всередину труб не приводив до окислювальних процесів на всіх внутрішніх металевих частинах теплої підлоги, і вся система безвідмовно могла служити протягом декількох десятків років, тоді нові досконалі труби просто необхідний атрибут.
Якісний колектор, грамотно розподіляє теплоносій по всіх контурах не менш важлива складова всієї системи. З його допомогою труби заповнюються водою, стравливается повітря, регулюється тиск і при необхідності зливається стара вода або будь-який інший теплоносій.
Наш інтернет-магазин може запропонувати будь-якому покупцеві дуже широкий вибір обладнання для теплої підлоги. Спеціальні пластикові труби з кисневим бар'єром і без нього, різні за потужністю колектори, різноманітні комплектуючі та витратні матеріали, металопластикові труби і повністю готовий до монтажу набір для теплої підлоги. Якщо вам потрібна грамотна консультація, перед тим як ви зробите продуману покупку, наші фахівці дадуть відповідь на всі питання. А доставка не тільки по області, а й по всій Україні, дозволить отримати товар в будь-якій точці нашої країни всього за кілька днів.