icon

У зв'язку з воєнним становищем у країні. Наявність та ціни уточнюйте, будь ласка, у менеджера. Вибачте за незручність!

Газові конвектори Модуль

×
24
24
 Газовий конвектор Модуль АОГ-2(СR6) БР
АОГ-2(СR6) БР
0
3 500 грн
24
24
 Газовий конвектор Модуль АОГ-3(СR6) БР
АОГ-3(СR6) БР
0
3 800 грн
24
24
 Газовий конвектор Модуль АОГ-4(СR6) БР
АОГ-4(СR6) БР
0
3 900 грн
24
24
 Газовий конвектор Модуль АОГ-5(СR6) БР
АОГ-5(СR6) БР
0
4 238 грн
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Газові конвектори Модуль

ПАО «Модуль» - один із затребуваних і відомих виробників, який займається випуском конвекторів в Україні. Знаходиться завод-виготовлювач в Ужгороді. Головне достоїнство устаткування, що випускається - висока якість і прийнятна вартість.

Конвектори «Модуль» - вдосконалена модель опалювального обладнання нового покоління від вітчизняного виробника. Технічний прилад відповідає європейським нормам. Обладнаний він поліпшеним теплообмінником, параметри якого дозволяють правильно розподіляти тепло по всій площі пристрою і опалювальної кімнати. Завдяки конвектору, вдається домогтися істотної економії ресурсів. Не має згубну дію на природу і оточення.

Газові конвектори «Модуль» отримали сертифікат УкрСЕПРО. Для експлуатації опалювального обладнання використовується природний газ. Камера згоряння повітронепроникна. Підключення по типу «труба до труби» дає можливість подавати повітря в топку і виводити продукти горіння в один і той же час.

Щоб робота конвектора була безпечною і довгостроковій, застосовується автоматика MP-CR-6 і пальник газовий WORGAS італійського виробництва, яка дозволяє знизити витрату енергоресурсів.

В інтернет магазині teplokomfort.in.ua покупцям випаде можливість купити газові конвектори «Модуль». Оформити замовлення на покупку вподобаного опалювального пристрою можна на сайті, або зв'язавшись з менеджерами за контактними телефонами. Доставку товару здійснюємо в будь-яку точку України, користуючись послугами компанії перевізника.

Співробітники інтернет магазину з радістю проконсультують і дадуть відповідь на всі питання по конвекторам Модуль. Команда консультантів магазину teplokomfort.in.ua допоможе зробити правильний вибір опалювального обладнання.

icon_viber icon_teleg
}