icon

У зв'язку з воєнним становищем у країні. Наявність та ціни уточнюйте, будь ласка, у менеджера. Вибачте за незручність!

Димарі і коммлектующіе

×
Димарі і коммлектующіе

Димохід в вашому домі
Ефективність опалювальних систем залежить від ряду факторів, одним з яких є правильно облаштований димар. Значення має не тільки грамотність монтажу і кінцевої установки, але і матеріали, вибрані для виготовлення цієї конструкції. Сукупність усіх складових обумовлює роботу обладнання безпосередньо в приміщенні і вплив на здоров'я тих, хто в ньому знаходиться. Слід зауважити, що якісний димар, створений із сучасних міцних матеріалів, здатний до безперервного багаторічному функціонуванню без поломок і при збереженні всіх своїх технічних властивостей.

ТОВ «Вент Влаштуй»: якість і надійність
Компанія ТОВ «Вент Влаштуй» розуміє всю необхідність грамотного облаштування димарів і важливість тепловивода, відповідно продукт, пропонований споживачу, відрізняється гарантованою якістю. «Вент Влаштуй» займається реалізацією виготовляються нею систем вентиляції та усунення диму і іншого не менш важливого обладнання. Фахівці компанії надають кваліфіковані послуги з підбору димоходів і їх виробництва в максимально стислі терміни. Економлячи час замовників, співробітники компанії оперативно включаються в процес виготовлення необхідного устаткування, щоб забезпечити його відвантаження точно в обумовлені терміни.

Для зручного підбору продукції нами створено каталог сертифікованих товарів найвищої якості. Компанія приймає замовлення, виготовляє і встановлює колективні та утеплені одностінні та двостінні димарі, вентиляційні канали, системи для відводу повітря з оцинкованої та нержавіючої сталі та інші необхідні конструкції. Крім того, ми готові працювати з індивідуальними проектами, виготовляючи нестандартні димохідні елементи і системи.

Основні матеріали
При виготовленні нашої продукції застосовується нержавіюча сталь різних марок і товщини - AISI 201, AISI 304 і AISI 321. Кожна марка має певні переваги і властивостями:

У AISI 201 міститься нікель і хром, також в сплаві присутній марганець, кремній. Ця сталь є найбільш доступною в плані вартості.
Хімічний склад AISI 304 можна вважати найбільш універсальним, крім того, ця марка демонструє прекрасну свариваемость, механічні, низькотемпературні та антикорозійні властивості.
AISI 321 відрізняється стійкістю до корозії, високих температур в межах до + 8000С, демонструє тривалий експлуатаційний період. До складу сплаву входить титан, завдяки якому матеріал без шкоди витримує контакт з агресивними середовищами.
Важливість роботи з фахівцями своєї справи
Правильність установки димоходу - це ефективність роботи системи та безпеку для здоров'я мешканців будинку. Порушення в монтажі конструкції і помилки при її виборі можуть привести до дуже неприємних наслідків. З цієї причини чимале значення має репутація виробника і кваліфікація працівників, що займаються установкою в тих випадках, коли у замовника відсутні подібні навички і досвід. Необхідно розуміти, що мають високу ціну професійні послуги обійдуться набагато дешевше, ніж цілком ймовірний подальший ремонт дорогих елементів обладнання в разі порушення вимог до процесу установки систем.

Важливим фактором, про який необхідно пам'ятати, є регулярно проводиться перевірка елементів обладнання і їх чистка, що особливо актуально в разі облаштування цегляних димоходів. Наша компанія готова допомогти вам у вирішенні проблем, пов'язаних з установкою димоходів, провівши всі необхідні роботи на високому професійному рівні. Цінуйте свій час і бережіть здоров'я - відмовтеся від недоречною економії на користь якості надаваних нами послуг!

icon_viber icon_teleg
}