
Переваги і велика популярність біметалевих радіаторів викликана їх універсальним використанням, рівноцінної установкою в індивідуальній та централізованої опалювальної системи. Значний вплив на вибір радіатора має міцна конструкція. Корпус вироби має подвійну основу - алюмінієву і сталеву. Вони відмінно поєднують властивості міцності і підвищеної тепловіддачі.
Батареї опалення, зроблені на комбінованій основі двох металів, витримують тиск теплоносія близько 45 ат. Вони швидко нагріваються, що є переважним показником в порівнянні з чавунними попередниками. Труби, з яких зроблений корпус, можуть витримувати температуру до 150 градусів. Але температурні показники в централізованій системі багатоповерхового будинку досягають максимум 80 градусів, тиск тримається на рівні 16 ат.
Основна перевага даної моделі радіатора складається в безвідмовної експлуатації. Батареї не вимагають поточних оглядів, відрізняються довговічністю, використовуються не менше 20 років. Технічні показники підтверджені міцним корпусом, стійким до гідронагрузкам, іржі та механічного впливу. При виготовленні всі частини батареї проходять спеціальні тести на міцність. Уже в зібраному вигляді секційний біметалічний радіатор проходить експлуатаційний тест в умовах, наближених до реального підключення в опалювальну систему. Особливу увагу приділяють можливим відхиленням в:
показниках тиску та його значних перепадах;
момент виникає гідроудару;
неякісному теплоносії;
процесі появи повітряних пробок в системі.
Зовнішній вигляд радіаторів має стильний сучасний дизайн. Завжди можна придбати біметалічний радіатор, який доповнить інтер'єр приміщення. Порошкове покриття всіх елементів обігрівача створює бар'єр від різних пошкоджень. Поверхня легко миється звичайною водою без спеціальних засобів. Естетичний вигляд, функціональні можливості, доступна ціна роблять біметалічні батареї конкурентоспроможними на ринку товарів для обігріву приміщень.
Провести монтаж і демонтаж компактних і легких батарей не складе труднощів. Установка опалювальної системи з біметалічними радіаторами значно скорочує витрати і витрати часу на монтаж. Зібрати можна достатню кількість секцій, в залежності від площі приміщення.
Кожен радіатор укомплектований автоматичним або ручним клапаном, за допомогою якого випускається повітря з батареї. З метою очищення води в системі на стояку встановлюється спеціальний фільтр.
Правила монтажу радіатора:
- провести розмітку на стіні, де будуть закріплені кронштейни;
- зміцнення кронштейнів дюбелями або шурупами з пластмасовими вставками;
- установка і закріплення радіатора на кронштейни;
- вкручування крана на вхідній трубі (або термостата);
- приєднання батареї до загальної системи.
Для збереження правильної циркуляції теплого повітря і ефективного обігріву приміщення не можна закривати біметалічні обігрівачі шторами або меблями. До того ж, зовнішній дизайн радіаторів, які виглядають акуратно і стильно, дозволяє прикрасити ними приміщення і доповнити будь-який інтер'єр.