icon

У зв'язку з воєнним становищем у країні. Наявність та ціни уточнюйте, будь ласка, у менеджера. Вибачте за незручність!

Співробітництво

Ми готові запропонувати оптимальні умови для плідної співпраці менеджерів, великих і дрібних дилерів, торгових мереж і організацій, спеціалізованих магазинів, постачальників, виробників і оптових покупців!

1. Для виробництва - ми готові запропонувати вигідні продажі Вашої продукції за допомогою віртуальної вітрини нашого інтернет-магазину. Оптимальні умови просування товару більшій кількості споживачів.

2. Для офіційних дилерів або дистриб'юторів, а також ексклюзивних постачальників готові розглянути можливість придбання продукції з подальшим продажем через власний ресурс.

3. Для оптових покупців готові надати унікальні умови продажу товарів, дилерів або офіційних представників яких ми є.

4. Для торгових організацій ми, як ексклюзивні представники, готові запропонувати «дропшиппінг». Це найвигідніші умови купівлі-подальшого продажу товарів за допомогою нашого інтернет-магазину.

5. Для організацій, що займаються монтажем обладнання, яке ми продаємо на нашому ресурсі, ми готові запропонувати додаткові знижки на покупку. Незважаючи на те, що ви будете купувати товар в одній кількості.

Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію або замовити прайс-лист, надішліть нам документацію або зустрічну пропозицію, будь ласка, напишіть на спеціальну адресу електронної пошти: info@teplokomfort.in.ua

 

icon_viber icon_teleg
}