icon

У зв'язку з воєнним становищем у країні. Наявність та ціни уточнюйте, будь ласка, у менеджера. Вибачте за незручність!

Про нас

   Компанія Teplokomfort несе, вже не перший рік, тепло і комфорт в будинку своїх клієнтів.
 

Ринок опалювальних систем в Україні досить насичений, але це і добре, адже стимулює шукати нові шляхи до серця клієнтів. Тільки у нас накопичувальні бонусні системи, можливість оформлення товару або послуги в кредит (можлива оплата частинами), постійні акції. Наші сервісні бригади постійно проходять курси підвищення кваліфікації. Кількість працівників збільшено, щоб замовник ніколи не чекав своєї черги. Комфорт клієнта і якість обслуговування - це перше за що ми переживаємо.

Ми пропонуємо не тільки продаж опалювальних систем, але їх монтаж і сервісне обслуговування. При цьому працюємо по всій Україні. Весь товар у нас сертифікований, працюємо тільки з перевіреними і кращими вітчизняними, а також закордонними постачальниками.Твердопаливні котли, бойлери, радіатори, електроконвектори, комплектувальне все це і навіть більше ви зможете знайти на нашому сайті teplokomfort.in.ua.

Використовувати старі котли та системи опалення, які «їдять» величезна кількість палива (будь то газ, електрику або тверде паливо) абсолютно не вигідно. І з точки зору грошей і з точки зору екології. Сучасні котли і радіатори економніше в 2-3 рази, а також менше чадять, що в свою чергу, сприяє збільшенню терміну служби обладнання між сервісним обслуговуванням. Якщо ви думаєте, що заміна старого котла справа досить дороге, то порахуйте, що новий котел вам окупитися в межі 4 років, а далі буде йти чистий прибуток з зекономленого газу або електрики. Зателефонуйте на номери телефонів вказаними на сайті, і наші менеджери із задоволенням розкажуть вам про плюси і мінуси заміни старого обладнання на нове.

Якщо ви вирішили робити з нуля всю опалювальну систему, то компанія teplokomfort це саме те місце де вам допоможуть на всі 100% Ми можемо спроектувати, продати, змонтувати практично будь-яку систему. Забезпечимо ваш будинок сухістю і забезпечимо від вологи та холоду на десятиліття.

Не турбуйтеся про гори сміття і криво встановлений устаткування. Наші працівники зроблять все максимально швидко і акуратно. З огляду на всі ваші побажання щодо монтажу системи.
Ми знаходимося за адресою Також постійно на зв'язку консультанти, до яких можна звернутися за телефонами і задати будь-яке вас цікавить. Ну, а сайт teplokomfort.in.ua завжди до ваших послуг.

icon_viber icon_teleg
}