icon

У зв'язку з воєнним становищем у країні. Наявність та ціни уточнюйте, будь ласка, у менеджера. Вибачте за незручність!

Газові котли Unical

×
4
24
6
4
24
6
 Газовий котел Unical EVE 05 CTFS 24
Unical EVE 05 CTFS 24
0
23 310 грн
24
24
 Газовий котел Unical EVE 05 CTN 24
Unical EVE 05 CTN 24
0
23 010 грн
4
24
6
4
24
6
Газовий котел Unical Idea CS 24
Unical Idea CS 24
0
23 010 грн
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)

Газові котли Unical

Unical – це італійський виробник газових котлів та іншого обладнання для опалення та гарячого водопостачання. Компанія була заснована у 1972 році і на сьогоднішній день є одним із лідерів на ринку.

Газові котли Unical відрізняються високою якістю та надійністю, що дозволяє їм забезпечувати оптимальну роботу системи опалення. Котли виготовляються з використанням високотехнологічних матеріалів та обладнання, що дозволяє отримати високу ефективність роботи та тривалий термін експлуатації.

Компанія Unical пропонує широкий асортимент газових казанів різної потужності та конфігурації, що дозволяє підібрати оптимальне рішення для будь-якого типу приміщення. Крім того, багато моделей оснащені різними додатковими функціями та системами, такими як автоматичне керування температурою, захист від перегріву та аварійного вимикання, що забезпечує безпеку та зручність у використанні.

Газові котли Unical також відрізняються естетичним дизайном, що дозволяє інтегрувати їх у будь-який інтер'єр. Компанія займається не тільки виробництвом котлів, а й наданням послуг з проектування та монтажу систем опалення, що забезпечує повний цикл обслуговування та задоволення потреб будь-якого клієнта.

icon_viber icon_teleg
}