У зв'язку з воєнним становищем у країні. Наявність та ціни уточнюйте, будь ласка, у менеджера. Вибачте за незручність!

Електричні котли

3
24
5
Електричний котел Tenko Стандарт 4,5 кВт 220 В
СКЕ 4.5_220
0
8 878 грн
5
24
6
Электрический котел Midea DSFB50BW 5 кВт
Electric boiler 5KW
0
19 095 грн
5
24
8
Електричний котел Technik Espro 4.5 кВт
ESPRO 4,5 kW
0
25 940 грн
5
24
6
Электрический котел Midea DSFB50BW 8 кВт
Electric boiler 8KW
0
19 289 грн
3
24
5
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 9KE / 14 - (3 + 6 кВт)
9KE/14
0
28 200 грн
5
24
8
Електричний котел Technik Espro 6 кВт
ESPRO 6 kW
0
26 270 грн
5
24
6
Электрический котел Midea DSFB50BW 10 кВт
Electric boiler 10KW
0
19 480 грн
24
Електричний котел Roda Orsa 8 кВт
ORSA 8
0
19 599 грн
5
24
8
Електричний котел Technik Espro 7,5 кВт
ESPRO 7,5 kW
0
26 520 грн
5
24
6
Электрический котел Midea DSFB50BW 12 кВт
Electric boiler 12KW
0
19 674 грн
5
24
8
Електричний котел Technik Espro 9 кВт
ESPRO 9 kW
0
26 930 грн
3
24
5
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 18KE / 14 - (6 + 6 + 6 кВт)
18KE/14
0
32 500 грн
5
24
8
Електричний котел Technik Espro 12 кВт
ESPRO 12 kW
0
27 560 грн
3
24
5
Електричний котел Protherm Ray (Скат) 21KE / 14 - (7 + 7 + 7 кВт)
21KE/14
0
34 000 грн
5
24
8
Електричний котел Technik Espro 15 кВт
ESPRO 15 kW
0
29 630 грн
Показано з 1 по 15 із 101 (всього 7 сторінок)

На сайті інтернет - магазину «Теплокомфорт», що пропонує різне обладнання для опалення, з'явилася новинка сезону - електрокотли для опалення зарубіжних і вітчизняних марок: Bosh, Protherm, Дніпро, Tenko.

Головна перевага електрокотла в тому, що такий прилад нагріває теплоносій за допомогою наскрізного проходження електроструму. У більшості випадків, пристроєм користуються, як основним або запасним джерелом теплової енергії в приватних будинках, котеджах, квартирах, офісах і т. П. Електрокотли не вимагають особливих знань в експлуатації, вони економлять енергоресурси, мають компактний корпус, високий рівень ККД. Практично єдиним, але значним недоліком є ​​його повна залежність від подачі електроенергії. Приймаючи рішення про придбання електрокотла в Одеській, Дніпропетровській, Київській, Харківській і Запорізькій областях, слід уточнити наявність перебоїв з електрикою в регіоні і розглянути інші альтернативні варіанти.

Технічна характеристика електричного котла для опалення будинку

Конструкція електрокотла має спрощену технічну схему. Складається прилад будь-якої моделі і вартості з таких основних важливих деталей:

· Основною частиною пристрою є теплообмінник, який представляє собою резервуар, в якому встановлено нагрівальний пристрій (ТЕН). Воно складається з труб, які акумулюють електричну енергію в теплову.

· До входження теплової енергії в систему вона зберігається певний час в розширювальному баку опалення.

· Регулювання температурного режиму нагрівача, коригування його включення і виключення здійснюється спеціальним блоком управління.

· Циркуляційний насос прискорює поширення тепла в опалювальній системі, забезпечуючи високу ефективність роботи котла.

· До вищеназваних технічних елементів в нових котлах доданий клапан, що запобігає повернення води в трубах, а також очищає фільтр.

Всі необхідні деталі і частини пристрою встановлюються в корпусі, а потім вимагають теплоізоляційного покриття. Такий захист від втрат тепла призводить до підвищення енергоефективності та економності електрокотла будь-якої моделі в кілька разів, незалежно від площі опалювального приміщення.

За яким принципом працює електрокотел? На вході в котел подається вода, яка проходить Теном (трубчастим електронагрівачем). Там вона нагрівається і надходить в центральну опалювальну систему.

Використання електрокотлів для опалення приватних будинків
Інтерес до електричного опалювального обладнання зростає з кожним днем. Його популярність серед споживачів пояснити дуже просто. Є цілий ряд переваг, якими володіють електрокотли:

1. Ринок опалювального обладнання насичений різними моделями від виробників. Все залежить від поставлених технічних вимог і фінансових можливостей покупця. Вибрати відповідний за технічними даними котел можна завжди, з огляду на основні параметри: потужність пристрою, обсяг теплового резервуара, перетин кабелю та ін.

2. Ергономічність пристрою. Всі сучасні моделі мають високий коефіцієнт корисної дії (не менш 98%), тому забезпечують економію енергоресурсів.

3. Екологічно безпечні в роботі. Електричні прилади працюють при повній відсутності викидів, що забруднюють атмосферу. Саме тому вони визнані найчистішими, в порівнянні з газовими та твердопаливними аналогами. При цьому відпадає потреба в обладнанні труби для виходу диму.

4. Спрощене керування приладом. Є можливість купити модель електричного котла, який буде ефективно опалювати приватний будинок, вже в частково або повністю оптимизированном вигляді.

Вибираємо електрокотел для опалення будинку
Остаточно визначитися з моделлю і купити електрокотел для опалення будинку в м.Суми можна після уважного вивчення важливих критеріїв вироби:

· Необхідна потужність котла визначається за розмірами приміщення, рівнем теплоізоляції стін і стель і ін. Правила детального розрахунку потужності опалювальних пристроїв викладені в матеріалах «Як розрахувати електрокотел для опалення».

· Дуже важливою відмінністю є кількість контурів в котлі. На українському ринку покупцям пропонують моделі одноконтурних і двоконтурних опалювальних електрокотлів за доступною вартості. Одноконтурні виріб виконує тільки роль опалювального приладу, а двоконтурне має додаткову функцію гарячої води за принципом бойлера або колонки.

· За типом нагрівання котли бувають тенів, електродними, індукційними.

· Всі моделі котлів оснащені автоматикою, що значно полегшує експлуатацію електрокотла, забезпечує його ефективність і тривалу роботу.

· Рівень напруги в пристрої дозволяє підключати електрокотел безпосередньо до мережі. Є варіант монтування спеціальної лінії для котла з відповідними витратами на необхідні деталі і роботу.

В інтернет-магазині «Теплокомфорт» ви завжди можете проконсультуватися з професіоналом, вибрати товар за конкурентною ціною, дізнатися більше інформації про пропоновані виробах. Ми супроводжуємо клієнта з моменту покупки товару до гарантованої доставки за вказаною адресою.

icon_viber icon_teleg
}