icon

У зв'язку з воєнним становищем у країні. Наявність та ціни уточнюйте, будь ласка, у менеджера. Вибачте за незручність!

Bluetti

Bluetti

Зарядна станція Bluetti є переносною енергетичною системою, яка дозволяє заряджати та живити різні пристрої, коли ви знаходитесь далеко від електричної мережі або в умовах відсутності електроживлення. Bluetti виробляє різні моделі зарядних станцій з різними характеристиками та можливостями, однак вони мають деякі спільні риси.

Основна ідея Bluetti полягає в тому, що вона працює на літієвих акумуляторах, які можна заряджати з різних джерел енергії, таких як сонячні панелі, електроживлення або автомобільний акумулятор. Зарядна станція Bluetti зберігає електричну енергію від джерела зарядки і надає її у вигляді електроенергії для живлення різних пристроїв.

Bluetti зазвичай має різні виходи, такі як розетки змінного струму (AC), USB-порти та DC-виходи, що дозволяють підключати різні пристрої, такі як ноутбуки, смартфони, планшети, фотоапарати, холодильники і т.д.

Ці зарядні станції корисні у походах, кемпінгу, аварійних ситуаціях, під час подорожей чи будь-яких ситуаціях, коли немає доступу до стійкого джерела електропостачання. Вони дозволяють заряджати та використовувати електронні пристрої навіть поза електромережею.

Bluetti відома своєю високою якістю, надійністю та продуктивністю, що робить її популярним вибором серед споживачів.


2
24
2
2
24
2
Зарядна станція Bluetti 300W AC50S
Bluetti 300W AC50S
3 ГНУЧКІ СПОСОБИ ПІДЗАРЯДКИ Система керування батареєю (BMS) забезпечує захист від короткого ..
0

12 007 грн

4
24
4
4
24
4
Зарядна станція Bluetti PowerOak EB70 (1000 Вт/716 Вт-год)
Bluetti EB70
Станція має інвертор потужності 800 Вт/1000 Вт і акумуляторну батарею LiFePO4 ємністю 716 Вт-год, чо..
0

28 860 грн

Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)
icon_viber icon_teleg
}